Technohrátky v Chroustovicích 27.9.

Ve středu 27. 9. se žáci 8. a 9. tříd naší školy vydali do Chroustovic na tzv. Technohrátky. Při této soutěžní akci si žáci mohli vyzkoušet na 6 stanovištích některé z učebních oborů, které OU Chroustovice nabízí. Během dopoledne žáci obcházeli 6 stanovišť a zkoušeli si, co musí zvládnout učni této školy a odpoledne je čekal soutěžní kvíz. Naši žáci se sice neumístili na prvních příčkách (zúčastnilo se 10 škol), ale rozhodně ostudu neudělali. A hlavně si mohli vyzkoušet spoustu zajímavých věcí, ke kterým by se ve třídě v lavici nedostali. Počasí nám více než přálo a byl to krásný den.

Aktuality

Masopustní průvod

23.2.2018

Dne 16.2. se děti společně s p. učitelkami a asistentkami […] více

Přípravná třída – předávání hvězdičkového vysvědčení

23.2.2018

Předávání hvězdičkového vysvědčení

Pracovní činnosti 2., 3. a 4. třída – výroba krmítek pro ptáky

19.2.2018

Pracovní činnosti 2., 3. a 4. třída – výroba krmítek pro ptáky

Výtvarná soutěž „Bart Simpson čte knihu“

13.2.2018

Někteří žáci naší školy se zúčastnili výtvarné soutěže „Bart Simpson […] více

Vyhledávání